Cele programu Porozumienie Aplikacje Harmonogram spotkań Laboratorium przyszłości

Harmonogram spotkań

HARMONOGRAM SPOTKAŃ W RAMACH MIĘDZYSZKOLNEJ SIECI WSPÓŁPRACY NAUCZYCIELI STOSUJĄCYCH TIK „ Aktywna tablica”

1. Spotkanie organizacyjne ( 8.12.2021 ):

• Integracja uczestników sieci
  • Rozpoznanie potrzeb i zasobów
  • Ustalenie celów, harmonogramu pracy i działań

2. Spotkanie robocze ( 11.02.2022 ):

• Dzielenie się doświadczeniami, narzędziami, dobrymi praktykami
  • Tworzenie nowych rozwiązań

3. Spotkanie podsumowujące ( 27.05.2022 ):

• Podsumowanie i omówienie pracy sieci
  • Ewaluacja

Uczestnicy sieci

"Międzyszkolna sieć współpracy nauczycieli stosujących TIK" powstała w związku realizacją Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 - "Aktywna tablica".

Uczestnikami sieci są:

1. Szkoła Podstawowa im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Duńkowicach  reprezentowana przez dyrektora Bernadetę. Kurecką.

1. Szkoła Podstawowa im. kpt. Władysława Ważnego  reprezentowana przez dyrektora Anetę Łysy.

1. Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Łazach reprezentowana przez zastępcę dyrektora Beatę Kołcz.

1. Szkoła Podstawowa im. hr. Aleksandra Fredry w Nienowicach reprezentowana przez dyrektora Martę Jackowską.

1.  Szkoła Podstawowa w Chotyńcu reprezentowana przez p.o. dyrektora Martę Rychcik.